Adres Bitcoin’a był tylko tak wysoki, gdy cena trafiła 20.000$.

Liczba codziennie aktywnych Bitcoinów odnosi się do dwuletnich wzrostów.

Znaczące kamienie milowe w rozwoju
Ręka w rękę z Ethereum
Według Santimneta, dostawcy danych kryptokurwalutowych, liczba aktywnych dziennych adresów Bitcoinów wzrosła do 1,07 mln.

Jest to najwyższy punkt od 17 stycznia 2018 roku, kiedy to Bitcoin Code zjeżdżał z największej dotychczas bańki kryptograficznej.

Powiązane
Gold Bug Peter Schiff mówi, że Bitcoin jest „mało prawdopodobny“, by osiągnąć 25.000 dolarów.
Znaczące kamienie milowe w rozwoju
Jak pokazuje wykres, istnieje bezpośrednia korelacja pomiędzy ceną Bitcoin’a a a aktywnością sieciową flagowej kryptokursztynu.

14 grudnia 2017 r. dzienne aktywne adresy osiągnęły swój obecny szczyt w wysokości 1,28 mln, który pojawił się zaledwie kilka dni przed tym, jak cena BTC osiągnęła swój wszechczasowy poziom 20 000 USD.

Według danych Glassnode’a, 2 lipca liczba nowo utworzonych adresów również wzrosła do dwuletniego szczytu 22 391 na podstawie jednodniowej średniej kroczącej.

Te kamienie milowe stanowią właściwy testament dla opowieści byków o rosnącym zapotrzebowaniu na największą na świecie kryptokurtę.

Mówiąc o innych zauważalnych trendach w zakresie aktywności on-chain, U.Today podał, że ponad 61 procent całej podaży Bitcoinów pozostało uśpione w ciągu ostatniego roku.

Powiązane z .

Ethereum Outpaces Altcoins Kiedy przychodzi na codzienne adresy aktywne
Ręka w rękę z Ethereum
Jak donosi U.Today, sieć Ethereum również niedawno zarejestrowała swój najbardziej aktywny dzień od maja 2018 roku.

Podobnie jak w przypadku Bitcoin’a, renesans Ethereum nie został jeszcze odzwierciedlony w akcji cenowej, która przez ostatni miesiąc utrzymywała się na dość stabilnym poziomie.

Zapisz się do U.Today na Twitterze i weź udział we wszystkich najważniejszych codziennych wiadomościach kryptograficznych, historiach i prognozach cen!

Schreibe einen Kommentar